ΗΛ ΤΜΗΜΑ Κ 14

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (ΣΥΝΟΠΤΙΚΟ ΔΥΟ ΟΜΙΛΩΝ)

OMΑΔΕΣ (12)

  • ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ
  • ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ
  • ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
  • ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
  • ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
  • ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
  • ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Π.
  • ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
  • ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ!

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ.

ΟΣΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ Η ΗΤΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΟΡΙΣΕΙ Η ΙΔΙΑ

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΘΑ ΛΟΓΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ 3-0 ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΗΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ FINAL FOUR 2-3-4-5 KAI 6-7-8-9-10

 

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 17 15 1 1 46
2 ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 16 12 1 3 37
3 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 18 11 3 4 36
4 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 20 9 4 7 31
5 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 18 9 3 6 29
6 ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18 10 2 6 29
7 ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 19 9   10 27
8 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 15 8 1 6 25
9 ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 15 7   8 21
10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 22 7   15 21
11 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π 19 4 3 12 15
12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ 22αα 0   22 0
13            
14            

 

1η ΚΑΙ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛ 1-1 3-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-0 3-0αα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 6-0  
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 1-3 1-6
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π 6-0  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ 3-0αα 3-0αα
       

 

2η ΚΑΙ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 3-0 0-3
ΔΟΞΑ ΣΑΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 3-0αα 3-0αα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π 0-3αα 0-3αα
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ   0-3
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5-3 3-2
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 1-2  
       

 

3η ΚΑΙ 14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ 3-0αα 3-0αα
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-5 1-5
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛ 3-0 0-3
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-1 5-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 1-5 0-5
       

 

4η ΚΑΙ 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0-3αα 0-3αα
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 5-3 1-2
ΠΑΟΚ  ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 3-0 3-0
ΔΟΞΑ ΣΑΛ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 5-4 1-2
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-0 2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 5-3 0-3αα
       

 

5η ΚΑΙ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ 3-0αα 3-0αα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-1 3-0αα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π 8-5 3-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2-1 4-4
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛ 5-1 5-4
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ  ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 1-1 1-4
       

 

6η ΚΑΙ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ   1-5
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-0αα 3-0αα
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-1 1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 0-3αα 0-3αα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-3αα 0-3αα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3-0 0-3
       

 

7η ΚΑΙ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛ 0-3αα 0-3αα
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 3-0αα 3-0αα
ΠΑΟΚ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π   4-0
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 4-2 6-2
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 2-5 3-0
       

 

8η ΚΑΙ 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ  ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΔΟΞΑ ΣΑΛ   2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 0-3αα 0-3αα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3αα 0-3αα
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 5-3 4-0
ΠΑΟΚ  ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 1-1  
       

 

9η ΚΑΙ 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 3-0αα 3-0αα
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ  ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π 1-1 2-2
ΔΟΞΑ ΣΑΛ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ     
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 3-4 3-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ 3-0αα 3-0αα
       

 

10η ΚΑΙ  21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ 0-3αα 5-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 0-3αα 0-3αα
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΠΑΟΚ  5-0  
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛ 4-7 2-2
ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 5-1  
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 0-1 1-6
       

 

11η ΚΑΙ 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 3-0αα 3-0αα
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π 1-0 0-1
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 2-1 0-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-1 2-5
ΔΟΞΑ ΣΑΛ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ   0-5
ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ 3-0αα 3-0αα
       

 

 

Published on  September 29th, 2020