ΚΥΠΕΛΛΟ Κ14-Κ12-Κ10-Κ8 Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ Κ14

1)ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

2)ΡΕΠΟ

3)ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π

4)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

5)ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ

6)ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΔΟΞΑ ΣΑΛ 2 1 1   4
2 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1   1   1
3 ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΠ 1     1  
4 ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ          
5 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ          
6            
             

1-4 2-3 5-6

3-1 4-5 6-2

5-3 1-2 4-6

2-5 3-4 6-1

4-2 5-1 3-6

 

1η ΚΑΙ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2-2  
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π    
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
       

 

2η ΚΑΙ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-1  
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΟΜΑΔΑ 1 -  
       

 

3η ΚΑΙ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π    
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΜΑΔΑ 1    
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
       

 

4η ΚΑΙ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1 ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΠ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
       

 

5η ΚΑΙ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ 1    
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
ΑΤΤΑΛΟΣ Ν Π ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
       

 

ΟΜΑΔΕΣ Κ12

1)ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

2)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ

3)ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ

4)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

5)ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ

6)ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 1 1     3
2 ΑΠΟΛΛΩΝ Π 2 1   1 3
3 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 2 1   1 3
4 ΔΟΞΑ ΣΑΛ 2 1   1 3
5 ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ         0
6 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1     1 0
             

 

1η ΚΑΙ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3-0αα  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 6-4  
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
       

 

2η ΚΑΙ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2-1  
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ 2-1  
       

 

3η ΚΑΙ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ    
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ    
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
       

 

4η ΚΑΙ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
       

 

5η ΚΑΙ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ    
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ    
       

 

ΟΜΑΔΕΣ Κ10

1)ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

2)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ

3)ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ

4)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

5)ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ

6)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ Π 2 2     6
2 ΔΟΞΑ ΣΑΛ 2 1   1 3
3 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 1     3
4 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 2     2 0
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣ 1     1 0
6 ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ         0
             

 

1η ΚΑΙ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2-5  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 6-4  
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ    
       

 

2η ΚΑΙ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3-5  
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ 2-5  
       

 

3η ΚΑΙ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ    
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ    
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ    
       

 

4η ΚΑΙ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ    
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
       

 

5η ΚΑΙ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ    
ΕΙΔΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ    
       

 

ΟΜΑΔΕΣ Κ8

1)ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

2)ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ

3)ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ

4)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

5)ΡΕΠΟ

6)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 1     3
2 ΔΟΞΑ ΣΑΛ 2 1   1 3
3 ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1 1     3
4 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 1     1 0
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣ 1     1 0
6            
             

 

1η ΚΑΙ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2-5  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ    
ΟΜΑΔΑ 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -  
       

 

2η ΚΑΙ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-3  
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ 1 -  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ 2-5  
       

 

3η ΚΑΙ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ    
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ    
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ    
       

 

4η ΚΑΙ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΟΜΑΔΑ 1    
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
       

 

5η ΚΑΙ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ Α ΓΥΡΟΣ Β ΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ    
ΟΜΑΔΑ 1 ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ    
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ    
       

 

Published on  September 29th, 2020