ΗΛ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ10

ΟΜΑΔΕΣ

1)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

2)ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ

3)ΑΠΟΛΛΩΝ Π

4)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ

5)ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ

6)ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ

7)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ

8)ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ

9)ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ

10)ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ

11)ΔΟΞΑ ΣΑΛ

12)ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ

ΣΤΟ FINAL FOUR ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΛΙΚΗ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
  Α ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
1 ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 19 15 3 1 48
2 ΑΠΟΛΛΩΝ Π 20 10 4 6 40
3 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 20 11 2 7 35
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 20 10 2 8 32
             
  Β ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
5 ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 20 10 1 9 31
6 ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 20 9 4 7 31
7 ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 20 7 4 9 25
8 ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20 6 4 10 22
             
  Γ ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
             
9 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 20 6 3 11 21
10 ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 20 4 6 10 21
11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 20 5 5 10 20
12 ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 20 2 2 16 8
13 ΑΙΑΣ Π         0

 

1η & 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 8-4 4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 3-0αα 0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 3-0
       
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4-8 4-1
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 2-6 0-3
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 3-8 2-4

 

2η & 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 2-4 1-4
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 3-2 0-4
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-0 4-2
       
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 2-1 3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 5-3 4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 5-2 5-6

 

3η & 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 0-3 2-4
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 4-1 3-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 0-0 3-1
       
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 2-2 2-0
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 4-1 2-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 8-3 2-4

 

4η & 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1-1 0-0
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 6-4 2-0
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-0 0-0
       
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 3-3 5-3
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5-4 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 6-4 3-6

 

5η & 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-0 0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 2-1 2-3
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 0-0 0-0
       
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1-1 0-3
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 2-3 3-6
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 2-6 4-2

 

11η & 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 3-3 1-3
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 5-3 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 0-3 0-0
       
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 3-1 2-5
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 4-2 0-0
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 3-1 5-4

 

12η & 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 4-6 0-4
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 0-1 1-3
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-4 2-4
       
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΠΡ 3-1 4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3-1 4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 3-4 5-2

 

13η & 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1-1 1-3
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-4 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-0 4-4
       
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 6-5 4-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 0-1 0-2
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4-5 3-2

 

14η & 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 1-4 0-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 1-1 2-5
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 6-3 4-2
       
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 0-1 0-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 2-5 3-0
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 7-6 4-2

 

15η & 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 3-1 4-1
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-2 2-1
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 2-1 3-5
       
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 6-4 1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 3-0 4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 3-0

 

Published on  May 22nd, 2022