ΗΛ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12

ΟΜΑΔΕΣ

1)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

2)ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ

3)ΑΠΟΛΛΩΝ Π

4)ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ

5)ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ

6)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ

7)ΔΟΞΑ ΣΑΛ

8)ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ

9)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ

10)ΠΕΡΣΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

11)ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ

12)ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ

 

A/A ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
  Α ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
1 ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 20 19   1 57
2 ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 20 18 2   53
3 ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20 11 1 8 34
4 ΠΕΡΣΕΑΣ 20 10 1 9 31
             
  Β ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
5 ΑΠΟΛΛΩΝ Π 20 10 1 9 31
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 20 9 4 7 28
7 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 20 8 1 11 25
8 ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 20 6 5 9 23
             
  Γ ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 20 5 5 10 20
10 ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 20 3 7 10 16
11 ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 20 3 4 13 14
12 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 20 3 5 12 14
             
             
             

 

1η & 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 6-2 3-0
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 5-4 2-0
ΠΕΡΣΕΑΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 0-3αα 3-0αα
       
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 7-4 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 3-0αα 4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 0-3αα 4-1

 

2η & 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 2-6 2-5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ 3-0αα 3-0αα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2-3 6-4
       
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 2-4 4-4
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1-5 1-3
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-0 5-4

 

3η & 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΠΕΡΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 4-3 0-3αα
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 4-1 5-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 0-4 3-4
       
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 3-5 1-3
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 4-1 4-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 0-0 4-3

 

4η & 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ 3-0αα 3-0αα
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5-2 2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 3-5 2-5
       
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 0-2 3-0αα
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-2 5-1
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-3αα 0-3αα

 

5η & 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-5 0-3
ΠΕΡΣΕΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 6-9 0-3αα
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 1-1 6-6
       
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-0 0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 2-2 0-3
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 0-0 0-0

 

 

11η & 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-3 0-4
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-2 4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1-4 1-0
       
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 0-4 2-3
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3-1 0-3αα
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΣΕΑΣ 1-3 0-3αα

 

12η & 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 2-1 3-2
ΠΕΡΣΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-2 7-5
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 4-1 2-4
       
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΠΡ 6-4 6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1-0 4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 2-4 2-5

 

13η & 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 2-4 1-3
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ  ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 5-6 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-5 3-5
       
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΠΕΡΣΕΑΣ 0-3αα 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 1-4 0-3
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3-3 1-4

 

14η & 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΕΡΣΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 3-0 0-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 4-1 4-1
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ  ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 5-3 4-2
       
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 6-5 2-3
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 3-3 2-2
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 4-0 5-3

 

15η & 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 3-1 1-2
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 5-5 4-2
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 1-3 2-2
       
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 4-3 4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΕΡΣΕΑΣ 0-3αα 1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 0-0 0-0

 

Published on  May 22nd, 2022