ΗΛ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ8

ΟΜΑΔΕΣ

1)ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

2)ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ

3)ΑΠΟΛΛΩΝ Π

4)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ

5)ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ

6)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ

7)ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ

8)ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ

9)ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ

10))ΔΟΞΑ ΣΑΛ

11)ΑΙΑΣ ΠΑΡ

12)ΔΥΝΑΜΗ Β

13)ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ

ΣΤΑ FINAL FOUR ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΙΑΣ ΠΑΡ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ Β

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
  A ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
1 ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 20 17 2 1 53
2 ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 20 14 2 4 46
3 ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20 15 1 4 46
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 20 13 3 4 45
             
  Β ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 20 11 6 3 39
6 ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 19 9 4 6 31
7 ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 20 7 5 8 26
8 ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 20 6 2 12 20
             
  Γ ΟΜΙΛΟΣ FINAL FOUR          
9 ΑΠΟΛΛΩΝ Π 20 6 4 10 20
10 ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 20 2 4 14 10
11 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 19 2 4 13 10
12 ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 20     20 0
13 ΑΙΑΣ Π         0
             
             
             

 

1η & 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4-3 3-1
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 1-0 2-1
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 2-7 3-6
       
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 1-0 3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 0-0 3-5
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 3-0αα
       
       

 

2η & 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 1-1 2-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 2-5 1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 6-4 2-4
       
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 6-2 3-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 2-4 3-2
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-3αα 0-3αα
       
       

 

3η & 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 1-5 1-3
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 5-4 4-4
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 4-2
       
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 2-2 3-2
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2-4 0-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 3-3 1-3
       
       

 

4η & 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 2-1 3-0αα
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 2-4 4-2
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-3αα 0-3αα
       
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 5-4 3-1
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3-1 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 5-4 4-3
       
       

 

5η & 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 1 ΓΥΡΟΣ 2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-0 0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 0-1 5-6
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 3-0αα
       
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-3 0-3αα
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 1-3 1-3
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 3-6 3-5
       
       

 

11η & 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 1-0 0-3
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 1-2 1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1-1 1-0
       
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 1-1 4-5
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3-1 1-0
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 0-3αα 0-3αα
       
       

 

12η & 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ  ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 0-3 1-3
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 3-5 6-8
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0-3αα 0-3αα
       
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 4-2 3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3-2 4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 3-5 3-2
       
       

 

13η & 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 3-4 3-3
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ 3-0αα 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 6-6 5-8
       
ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 2-1 8-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 2-1 3-3
ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 0-3αα 0-3αα
       
       

 

14η & 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 0-3 6-7
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 1-3 5-5
ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 3-0αα
       
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π 1-0 3-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ 4-2 2-3
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ 4-5 4-2
       
       

 

15Η & 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΓΥΡΟΣ 3 ΓΥΡΟΣ 4
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ 5-4 4-4
ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓ 2-4 1-1
ΕΝΩΣΗ Δ/ΑΣΠΡ ΣΟΚΕΡΛΑΝΤ 1-2 1-2
       
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 5-6  
ΑΠΟΛΛΩΝ Π ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 0-1 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΣ ΠΑΣ ΙΛΙΟΥ 3-0αα 3-0αα
       
       

 

Published on  May 22nd, 2022